Agjencia Zhurnal.mk.

Noizy ka disa fjalë për Loredanën pasi ajo fitoi çmim në “MTV EMA”

Edhe këtë vit është mbajtur ceremonia e ndarjeve të çmimeve të “MTV Europe Music Awards”.

 

E artistja Loredana, ka rrëmbyer çmimin e “Artistes më të mirë zvicerane” dhe këtë për herë të tretë.

Pas fitores, këngëtaren e uruan shumë persona mirëpo urimi i Noizyt mori vëmendjen e mediave.

”Rrethoje veten me kampionë”, shkroi reperi sipër postimit.

Related posts

Pse Dua Lipa nuk do jetë këtë vit në Met Gala?

D V

Fansat çuditen me fustanin e gjumit të Kim Kardashian

D V

“Bespreme” nga Mozzik publikohet sonte në mesnatë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More