Agjencia Zhurnal.mk.

Noizy arrestohet në Kosovë me urdhër të gjykatës

Reperi shqiptar, Rigels Rajku, i njohur me emrin artistik Noizy, është arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës.

Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar, Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti dhe ka bërë të ditur se ndalimi është bërë me urdhër të gjykatës.

“Mbrëmë në pikën kufitare, në Vermicë nga policia është ndaluar një person, i cili është shoqëruar në stacionin policor Qendra në Prishtinë. Ndaj tij ka qenë aktive një urdhëresë të gjykatës. Zyrtarët policor në koordinim me institucionet përkatëse, po kryejn veprimet e nevojshme procedurale.” u shpreh Ahmeti.

Noizy ka qëndruar disa ditë në Zvicër, ku edhe ka publikuar fotografi të ndryshme dhe së fundmi, para 23 orëve, ka publikuar një video në instastory nga avioni.

Related posts

Ronaldo shfaq fizikun muskuloz, shumë shpejt do ta ketë një konkurrent të fortë – djalin e tij

D V

“Faleminderit beb”, Blero zbulon darkën romantike që e dashura e tij ia bëri befasi

D V

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan “The View” për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy