Agjencia Zhurnal.mk.

Njoftoi për largimin nga Ballkani, kjo mund të jetë skuadra e re e Visar Berishës

 

Berisha dje tha se nuk do të jetë më pjesë e klubit nga Suhareka.

Ai ka njoftuar se nga janari do të bisedojë me klube, pasi deri më 31 dhjetor ka kontratë me Ballkanin.

Megjithatë, burime të GazetaBlic Sport mësojnë se ai mund të jetë një futbollist i skuadrës së Lirisë nga Prizreni.

Burime të tilla kanë treguar poashtu se palët do të takohen dhe mund të ketë një përfundim të shpejtë të marrëveshjes.

Skuadra nga Prizreni po tenton të përforcohet me futbollistë eminentë, për më tepër edhe për faktin se tashmë ka një trajner të ri, Granit Begollin.

Related posts

Shkupi me masa për t’u mbrojtur nga pasojat ekonomike të luftës në Ukrainë

D V

Në spitalin e fëmijëve në Kozle janë të hospitalizuar 19 fëmijë të infektuar me Covid

Z.H

Bastisje në Gazi Babë, gjenden armë dhe drogë

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More