Agjencia Zhurnal.mk.

Njihuni me 2 shenjat e Horoskopit që e kanë “tmerr” martesën!

Më poshtë keni 2 shenjat e Horoskopit që e kanë “frikë” martesën.

 

Dashi-Njerëzit që i përkasin shenjës së dashit, njihen për natyrën e tyre plot aventura. Pas një lidhjeje të gjatë, personat e shenjës së dashit e kanë të vështirë të vendosin nëse do të martohen . Për ta martesa është një ide e largët dhe janë të pavendosur në lidhje me të.

Binjakët-Një nga gjërat më të mira që ka një binjak është aftësia për të komunikuar mirë me të tjerët. Martesa i frikëson dhe si shenjë ajri që janë e kanë të vështirë të përballen me një përgjegjësi të tillë. Nëse bëhet fjalë për një lidhje, binjakët janë shumë dakord, ndërsa për martesë nuk mendojnë njësoj. Nëse një binjakë e shikon se partneri po tenton t’i zërë më shumë hapësirën, duke e shtyrë drejt martesës, ka mundësi të zhduket fare.

Related posts

Shtatë mënyra për të veshur fustane dhe çizme në frymën e stinës

D V

Arsyet pse Binjakët janë shenja më komunikuese e zodiakut

D V

9 veset e çifteve të lumtura

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More