Agjencia Zhurnal.mk.

‘Njeriu më i frikshëm në Planet’ u konfirmon lajmin e hidhur tifozëve – anulohet lufta mes tij dhe Hulkut iranian

Martyn Ford ka zbuluar se nuk do të përballet më me Hulkun iranian më 30 prill.

Dy sensacionet e internetit do të duhej të përballeshin fundjavën e kaluar përpara se lufta të shtyhej për katër javë.

Dhe Ford tani ka konfirmuar një tjetër vonesë dhe ka hedhur dyshime nëse meçi do të riplanifikohet ndonjëherë.

Evenimenti në arenën O2 të Londrës do të vazhdojë dhe do të shfaqë ish-mbrojtësin e Manchester United dhe Francës, Patrice Evra, i cili do të debutojë kundër yllit të YouTube-s, Adam Saleh. Ish-ylli i Tottenham-it, Jamie O’Hara, do të jetë gjithashtu në aksion.

Por Ford, i njohur gjithashtu si ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’, pranoi se është në errësirë ​​se kur do të ngjitet në rin, duke thënë në një video: “Kjo është një deklaratë që nuk doja ta bëja, por fatkeqësisht lufta ime do të shtyhet. Evenimenti do të zhvillohet, është vetëm lufta ime”.

“Ngjarja do të vazhdojë dhe ka disa njerëz të mrekullueshëm që do të luftojnë. Fatkeqësisht, i imi nuk do të jetë njëri prej tyre, për arsye që nuk janë nën kontrollin tim. Nuk duhet një gjeni për t’i kuptuar të gjithë rrethanat. Nuk dua të ndjek rrugën e të folurit për këtë; shumë kohë dhe energji janë humbur”.

“Unë jam ende duke u stërvitur fort, do të ketë një debutim. Do të ketë një luftë, thjesht nuk jam 100 për qind i sigurt se kush, kur dhe pse, por do të ndodhë”, ka shtuar më tej ai.

Ford dhe Hulk – emri i vërtetë Sajad Gharibi – kanë pasur një rivalitet të gjatë i cili filloi me sugjerimin se ata përplaseshin në kafazin e MMA, por që tani është anuluar. 

Related posts

WC2022: Kjo nuk ishte parë asnjëherë, Irani nuk e këndon himnin e vetë para ndeshjes me Anglinë

Z.H

Griezmann mund të zëvendësojë Ronaldon te Juventusi

D V

Arsenali përgatit ofertën lojtar plus para për Maddison

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More