Agjencia Zhurnal.mk.

Njerëzit po përpiqen të gjejnë një mace mes këtij grumbulli lodrash – A e shihni atë?

Dihet përgjithësisht se maceve u pëlqen të fshihen.

 

Në dollapë, në kuti, në vende shumë të larta, mes pirgjeve jastëkësh apo pellushësh, e keni shumë të vështirë t’i dalloni pasi janë të kamufluara.

Cat Larry vendosi ta çojë fshehjen në një nivel krejtësisht të ri.

Kur Larry vendosi se ishte koha për një sy gjumë, ai kërkoi vendin e përsosur dhe u vendos në një grumbull kafshësh pellushi dhe jastëkësh.

Pronari i saj mezi arriti ta gjente dhe ajo vendosi të xhironte të gjithë skenën dhe video u bë hit në TikTok.

Did I hide my cat well??? #funny #viral #fypシ #petlover #crazycatlady #kitten #foryou #funnycats #trending♬ original sound – animalsdoingthings

https://www.tiktok.com/embed/v2/7020042226000547078?lang=en-GB

Related posts

Mos i hidhni as rastësisht gazetat e vjetra: Truku më i mirë për aromat e pakëndshme

D V

Ju janë zvogëluar rrobat nga larja në lavatriçe? Me këtë truk do të shpëtoni çdo rrobë!

Lea Muslija

Personat e këtyre moshave thuhet se i duan kafshët shtëpiake më shumë se vëllezërit e motrat, partnerët – madje edhe nënën, sipas studimit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More