Agjencia Zhurnal.mk.

Një yll në mes të Nju Jorkit, Bardhi vjen me hitin Zhytem x Prap (Video)

Një mega projekt vjen pikërisht nga Bardhi, një këngë e bukur e titulluar Zhytëm x Prap një këngë e video e punuar nga SBS Entertainment, DOP nga Gezim Mavric, editor dhe colors nga Valon Aziri.

 

Xhirimet e projektit duket se janë bërë në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ky nuk është projekti i vetëm i Bardhit për këtë vit pasiqë deri më tani ka publikuar shumë hite përfshirë edhe duete.

Për të dëgjuar hitin e fundit klikoni në vazhdim:

Related posts

I lagur në shi dhe nën shoqërinë e një mashkulli, Anwar Hadid fotografohet për herë të parë që pas ndarjes nga Dua Lipa

D V

Kush është më i pasur, Rita Ora apo bashkëshorti i saj?

Lea Muslija

“Janë çu peshë me ofendime n’familje”, Getinjo ka një kërkesë nga fansat e tij

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More