Agjencia Zhurnal.mk.

Një veturë është përmbysur në kryqëzimin e ri në Komunën e Aerodromit

Shkup, 20 nëntor – Një veturë është përmbysur në kryqëzimin e ri para pishinës ushtarake, afër shkollës fillore “Ljuben Lape” në lagjen Aerodrom. Për momentin nuk ka informacione për viktima apo të lënduar të mundshëm.

Fotot e aksidentit të tmerrshëm u shfaqën në Facebook dhe apelojnë për rritjen e sigurisë në rrugë.

❗ Апел до сите возачи, пешаци и родители – избегнувајте ја Васко Карангелески додека не се исправат сите неправилности….

Posted by Marjan Lazarevski on Monday, November 20, 2023

Në aksident kanë marrë pjesë dy automjete, një Renault Megane që ka vetëm dëme të vogla materiale dhe një mjet tjetër i cili është kthyer në çati.

Ngjarja ka ndodhur pikërisht përballë një shkolle fillore, ku po ecin fëmijët e vegjël.

Related posts

 I dyshuari kryesor për vrasjen e Vanja Gjorçevskës është kapur në Türkiye, procedura për ekstradim ka filluar

Xh M

Spavoski konfirmon: Lupço Palevski është arrestuar në Turqi, ekzekutori i Vanjës u kap nga policia turke në Balikesir

Xh M

Pasiguri e panik pas vrasjes së 14-vjeçares në Shkup

Xh M