Agjencia Zhurnal.mk.

Një vajzë me mrrola gjatë fotosesionit mund të jetë gjëja më e mirë që do të shihni sot

Dhe ndërsa të gjithë presin që foshnjat të kenë fytyra të lumtura dhe të qeshura, një foshnjë vendosi të bëjë të kundërtën, dhe vetëm bëri fytyra të zemëruara dhe nervozë gjatë xhirimit të fotografive

 

Edhe pse Luna dukej e turpëruar, fotografi Justine Tuhy thotë se Luna ishte e qetë gjatë gjithë procesit.

Në fakt, Justine thotë se këto janë disa nga shprehjet më të mira fëmijërore që ka regjistruar ndonjëherë.

Foshnja ishte e mbështjellë me një batanije të rehatshme dhe të ngrohtë, por në secilën prej fotografive Luna bën fytyra të mërzitura dhe të pakënaqura.

Fotosesioni zgjati rreth 90 minuta, dhe megjithëse Luna nuk ishte veçanërisht e lumtur ose e impresionuar me pozimin e saj të parë, ne u emocionuam! 

Related posts

Sipas shkencës në këtë moshë keni më shumë gjasa të takoni njeriun e jetës suaj

D V

16 rregullat më qesharake dhe të rrepta që duhet të ndjekin pjesëtarët e familjes mbretërore

D V

Disa e quajnë djall, por ai thotë se nuk e ka ndërmend të ndalet – njihuni me të riun që përpos trupit edhe sytë i ka bërë me tatuazhe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More