Agjencia Zhurnal.mk.

Një tjetër banor gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’/ Ja arsyeja

Konkurrenti i “Big Brother VIP” Valoni ka marrë në konsideratë mundësinë e largimit nga shtëpia. Shkak është bërë një debat mes tij dhe Antonelës, ku Valoni i kërkoi falje konkurrentes por ajo nuk e pranoi.

 

“Është një gjë e përsëritur dhe nuk e di a ia vlen më të qëndroj këtu. Kam shumë gjëra për të bërë jashtë dhe mbase u nxitova që e mora këtë vendim. Nuk po përshtatem siç duhet dhe mendoj se mbase më mirë është të dal”,- tha ai.

Banorët e tjerë, Meridiani, Sabiani dhe Iliri u përpoqën që ta qetësonin duke i thënë se nuk mund ta lërë shtëpinë për një debat.

‘’Edhe në jetën reale do kesh njerëz që nuk do përshtates, thjesht hidhe pas krahëve. Nuk mund të lësh shtëpinë vetëm se bërë debat me një person’’,- tha Iliri.

Related posts

Adriana Matoshi reagon pasi pa që Arjola mban afër shtratit emrat e fëmijëve të saj në BB VIP

D V

Rihanna ngacmon fansat me linjat tërheqëse: Nëse je zgjuar vonë kjo është për ty

D V

Rita Ora pozon në bikini, zbulon format atraktive ndërsa mahnit me pamjen pa grim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More