Agjencia Zhurnal.mk.

Një pjesë e komunës së Çairit pa ujë

Shkup, 7 dhjetor – Pa ujë sot nga ora 10 janë disa nga shfrytëzuesit në rrugët “Vukovarska”, “Strumiçka” dhe “Dizhon” të komunës së Çairit.

Siç kumton NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” – Shkup, ndërprerja është për shkak të një defekti në rrugën “Vukovarska” 15/1.

Shfrytëzuesit do të mbeten pa ujë deri në riparimin e defektit.

Related posts

Kocevski: Shoqata e Prokurorëve Publikë – partner aktiv në realizimin e prioriteteve

Xh M

Takimi i presidentit Pendarovski me rektoren e UKIM-it, Angellova

Xh M

Kovaçevski konsideron se ligji i ri nuk do të ndihmojë për vazhdimin e afatit të pasaportave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy