Agjencia Zhurnal.mk.

Një pjesë e bulevardit “Serbia” nesër pa ujë

 Shkup, 21 shtator – Ndërprerje me furnizim me ujë nesër nga ora 09:00 do të kenë konsumatorët e bulevardit “Serbia”, veçanërisht zona industriale.

 

Siç thuhet nga NP “Ujësjellës dhe Kanalizime” – Shkup, ndërprerja është për shkak të ndërrimit të mbyllësit f-80 mm në bul. “Serbia” (pranë urës).

Konsumatorët do të jenë pa ujë deri në përfundim e ndërhyrjes.

Related posts

LSDM: Ku i mori VMRO-DPMNE 300 mijë euro për tribunën, me pasuri të ngrirë?

Z.H

Ekskluzive: Ja cili kandidat fitoi në Kumanovë!

Redaksia

Petkovski: Maqedonasit e mbrojnë Putinin për shkak se kërkojnë një lider që do t’i mbrojë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More