Agjencia Zhurnal.mk.

Një person nga Shqipëria vdes në Ohër

Në SPB Ohër pardje në ora 21:20 nga Spitali i përgjithshëm në Ohër është paraqitur se kanë është pranuar një të lënduar T.Ç. (40) nga Shqipëria.

 

Ai u lëndua rreth orës 16:00, duke i kryer detyrat e punës në vendin e quajtur “Gragorica”, në afërsi të fshatit Svinishte.

Siç kumtoi MPB-ja, pas ndihmës mjekësore, ai iu nënshtrua lëndimeve.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer Prokurori publik, punonjës policorë të SPB Ohër dhe një inspektor.

Related posts

Për drejtim të shpejtë të automjetit shqiptohen 205 sanksione

D V

Ndërron jetë në moshë shumë të re mësuesja në Sh.F “Liria” – Anesa Sabedini

Z H

Po kultivonte kanabis në shtëpinë e tij, prishtinasi lajmërohet vetë në polici

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More