Agjencia Zhurnal.mk.

Një nënë kroate hodhi foshnjën e sapolindur në vresht, fëmija vdiq në spital

Policia hungareze ka dhënë detaje të një incidenti të tmerrshëm pranë kufirit kroato-hungarez.

Gjegjësisht, një shtetase kroate e cila ka lindur në Hungari, ka lënë të porsalindurin e saj në një nga vreshtat afër kufirit.

Nëna më pas u transportua në një spital në Osijek, raporton index.hr.

Policia hungareze thotë se ajo supozohej se kishte lindur në Hungari.

Policia e këtij vendi me ndihmën e kolegëve kroatë ka gjetur të porsalindurin. Mjekët arritën ta mbanin në jetë foshnjën derisa arriti ambulanca.

I porsalinduri më pas është transportuar me helikopter në spital, por fatkeqësisht ka ndërruar jetë në spital.,

Általában a rendőri munka változatosságát, érdekes oldalát mutatjuk meg nektek. Most azonban egy olyan történetről…

Posted by Magyar Rendőrség on Friday, June 17, 2022

Related posts

Letonia ndalon importet e produkteve bujqësore ruse dhe bjelloruse

Xh M

Europol godet rrjetin e trafikantëve të njerëzve në Gjermani, Belgjikë dhe Francë! Arrestohen 19 persona, mes tyre edhe “koka e grupit”

Xh M

Tensionet në Lindjen e Mesme, rebelët Houthi sulmojnë qytetin izraelit, nuk ndalojnë goditjet ndaj anijeve në Detin e Kuq

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy