Agjencia Zhurnal.mk.

Një mariaçi i vërtetë! Arbër Çepani habit të gjithë me pasadoble: Ia dedikoj prindërve që janë dashuruar në Meksikë

Javën e kaluar e pa veten në zonën e rrezikut. Këtë javë, Arbër Çepani me performacën e tij në skenë e bëri të qartë që ishte përpjekur për të marrë më shumë pikë nga juria.

 

Ai u soll si në mariaçi i vërtetë me pasodoblen që kërceu bashkë me partneren, Erisën. Përveç hapave dhe lëvizjeve, juria komentoi pozitivisht mimikën e Arbrit, që qëndroi në rol deri në fund.

Kërcimin, Arbri ia dedikoi prindërve që janë njohur dhe dashuruar në Meksikë.

Nëntë yje performuan sot në skenën e “Dancing Ëith the Stars”, por në fund të mbrëmjes njëri prej tyre do të largohet…

Juria ka në dorë 50% të pikëve për t’i dhënë kartonin e kuq njërit prej tyre, 50% tjetër është në dorën tuaj. Ju mund ta shpëtoni çiftin e preferuar nga eliminimi, duke votuar.

Nëse Arbri dhe Erisa janë të preferuarit tuaj, votojini me kodin VIP4.

Related posts

Martohet Paris Hilton

D V

Adriana Matoshi: Kuptova se jam me tumor për herë të dytë në ditën kur takova Arjolën në Big Brother VIP

D V

Anulimi i festivalit “Sunny Hill”, vjen reagimi i parë nga Dua Lipa

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More