Agjencia Zhurnal.mk.

Një largim i rëndësishëm nga Arbëria

Mesfushori ishte prej më të mirëve tek klubi nga Dobraja e Madhe, por në fund nuk ia arritën qëllimit që të mbesin në elitë.

“Përmes këtij postimi ju njoftoj se më nuk jam pjesë e KF Arbëria.  Kontrata ime me klubin ka përfunduar dhe tani jam lojtar i lirë”.

“Ditëve në vazhdim do ta bëj të ditur ekipin tim të ri”, ka shkruar Zabërgja.

Arbëria ka bërë disa ndryshime në këtë edicion, pas do të garojë në Ligën e Parë. /Gazeta Olle/

Related posts

Çollakova-Dervishova: Ende nuk ka përgjigje nga Ministria dhe Fondi për kërkesat tona

Z.H

Mariçiq: Marrëveshja me Fronteks është në fazën përfundimtare

Xh M

Zakonjshek për MIA-n: Me hapjen e tregut hekurudhor do të tërhiqen ofrues të rinj të shërbimeve

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More