Agjencia Zhurnal.mk.

Një i vdekur në aksidentin në autostradën Tetovë – Shkup

Shkup, 23 tetor – MPB-ja njofton se sonte në orën 17:53 në autostradën Tetovë – Shkup në afërsi të f.Llaskarcë, një automjet udhëtarësh “Jaguar” me targa të Gostivarit që drejtohej nga N.I (49) nga Çegrani, ka dalë nga rruga.

 

Sipas policisë, në vendngjarje ka ndërruar jetë bashkudhëtari N.Z (53) nga Çegrani.Shoferi N.I dhe bashkudhëtarët A.K.Z dhe B.I me lëndime janë transferuar në kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup.

Related posts

Në vendkalimin kufitar Tabanocë pritet 30 – 45 minuta

D V

Bytyqi: Duhet të përgatitemi për të enjten, s’di nëse do të diskutohet për dorëheqjen e Zaevit

Redaksia

Transportuesve u nevojiten lehtësime në vendkalimet kufitare dhe rrugë moderne

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More