Agjencia Zhurnal.mk.

Një i vdekur dhe 13 raste të reja me coronavirus

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se nga 2.138 testime, 13 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

 

Gjatë 24 orëve të fundit, është shënuar 1 rast i vdekjes.

Sot janë shëruar 20 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.346.

Në total numri i rasteve aktive është 439.

31 Tetor 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës,…

Posted by Ministria e Shëndetësisë on Sunday, October 31, 2021

Related posts

169 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 39 në gjendje të rëndë

D V

“Vrasjet në Gllogjan, vrasjet e pasluftës, vjedhja e 2 milionëve”, përplasje në distancë mes Hikmete Bajramit dhe Imer Mushkolajt

D V

Eksperti amerikan Joseph: Kosova është shumë më demokratike sesa Serbia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More