Agjencia Zhurnal.mk.

Një grua është gjetur e pajetë në një dhomë hoteli në Shkup

Një grua është gjetur e pajetë në një dhomë hoteli në rrugën Çairska në Shkup.

 

Bëhet fjalë për 41-vjeçaren K. Н. nga Shkupi. Ekipi i ambulancës ka konstatuar vdekjen pa gjurmë dhune dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i gruas është dorëzuar për obduksion.

Related posts

Mitrovicë, arrestohet i dyshuari për kontrabandë me emigrantë

D V

Ka ndërruar jetë arsimtari Nuri Rexhepi

Z H

Në Tabanoc të Kumanovës, është gjetur një sirian 20 vjeçar i vdekur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More