Agjencia Zhurnal.mk.

Një grua e dehur rrah një burrë në një kafiteri në Prizren

Një person ka pranuar tretman mjekësor pasi derisa ka qenë në një kafiteri është sulmuar fizikisht nga një femër e cila ishte nën ndikim të alkoolit.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 18:30 në sheshin e Lidhjes, në Prizren.

Tutje bëhet e ditur se viktima dhe e dyshuara kanë pranuar tretman mjekësor.

“Viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor pasi që i njëjti derisa ka qenë në një kafiteri është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare e cila ishte nën ndikim të alkoolit. Viktima dhe e dyshuara kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Related posts

Gjendet i vdekur në rrugë një 78-vjeçar në Prishtinë

Lea Muslija

Kosovë/ Mbi 1 mijë gjoba komunikacioni në 24 orët e fundit

N E

Drejtori i Policisë: Në sulmin e tretë dyshohet që të shtënat kanë ardhur nga Serbia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More