Agjencia Zhurnal.mk.

Një femër dhunohet në Lipjan

Një femër raportohet se është dhunuar të mërkurën në Lipjan, njofton Insajderi.

 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00.

“Lipjan 29.06.2021 – 12:00. Viktima femër kosovare ka informuar se një persona i pa njohur me forcë e kishte marr në veturën e tij dhe më pas e kishte dhunuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Related posts

Murati: U keqpërdorën 43 milionë euro në shpronësime – Qeveria Haradinaj rriti për 12 milionë euro vlerën për rrugën Prishtinë-Pejë

D V

Kosovë: Nga java e ardhshme, qytetarët kanë mundësi të zgjedhin cilën vaksinë duan të marrin

N E

Aktakuzë kundër komandantit të Nënstacionit Policor në Zhur për falsifikim të dokumentit zyrtar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More