Agjencia Zhurnal.mk.

Një femër dhunohet në Lipjan

Një femër raportohet se është dhunuar të mërkurën në Lipjan, njofton Insajderi.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00.

“Lipjan 29.06.2021 – 12:00. Viktima femër kosovare ka informuar se një persona i pa njohur me forcë e kishte marr në veturën e tij dhe më pas e kishte dhunuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Related posts

Hoti: Dy vite të qeverisjes Kurti karakterizohen me acarim të marrëdhënieve me miqtë e kthim të Serbisë në partner kryesor tregtar

D V

Një person gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prishtinë

Xh M

U kapën në flagrancë duke marrë 8 mijë euro ryshfet, Policia jep detaje për arrestimin e zyrtarëve të Prokurimit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More