Agjencia Zhurnal.mk.

Një ditë para Kuvendit Kombëtar, Basha jep mesazhin: Nesër zgjedhim të ardhmen

Një ditë para mbledhjes së Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, kryedemokrati Lulzim Basha ka përcjellë një mesazh për qytetarët shqiptarë.

Përmes një videoje të shpërndarë në “Facebook”, Basha vë theksin se nesër partia më e madhe opozitare në vend “do të zgjedhë të ardhmen”, ndërsa kujton se mbledhja do të nisë në orën 11:00 te Pallati i Kongreseve.

“Nesër zgjedhim të ardhmen”, shkruan Basha.

Related posts

SHBA vlerëson Shqipërinë për rolin në barazinë gjinore dhe për strehimin e afganëve

D V

Ja momenti kur policia nxjerr trupat e pajetë të babë e bir në Malësinë e Madhe

Xh M

Alabbar: Durrësi do të jetë një Monaco e dytë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More