Agjencia Zhurnal.mk.

Një burrë nga Gjakova ankohet në polici pasi i janë zhdukur gruaja dhe pesë fëmijët

Një burrë nga Gjakova është ankuar në polici pasiqë nga mbrëmja e së enjtes gruaja dhe pesë fëmijët janë zhdukur.“Fsh. Pjetershan, Gjakovë 21.10.2021 – 23:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se me datën dhe kohën e lartë cekur kur ishte kthyer në shtëpi nuk i kishte gjetur në shtëpi bashkëshorten dhe pesë (5) fëmijët e tij.” thuhej në raportin 24 orësh të policisë.

 

Tutje ai ka deklaruar se nga ajo kohë nuk ka pasur kontakt me ta dhe nuk din për vendndodhjen e tyre.

Related posts

Ministrat e BE-së pritet të diskutojnë situatën në Ballkanin Perëndimor

D V

Kosovë: Rreth 90% të rasteve të infektimit janë me variantin Delta

D V

Gjuriq e quan “dashnore” të Albin Kurtit eurodeputeten Von Kramon, ajo ia mbyll gojën

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More