Agjencia Zhurnal.mk.

Një banor i Shkupit me thikë sulmoi policë

Ministria e Punëve të Brendshme, një banor nga Shkup është arrestuar pasi që fizikisht ka sulmuar policët.

 

“Më 18.07.2021 rreth orës 18:30 nga Stahojdica e Shkupit, policët kanë arrestuar S.Q (37) për shkak se fizikisht, me thikë ka sulmuar zyrtarët policorë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngirtet kallëzim pena.

Related posts

I prezantohen si policë, dy vëllezërve ia vjedhin makinën në Tiranë

D V

Humb jetën një person në Ranilug pasi u rrëzua nga rimorkio i traktorit

D V

E tmerrshme në Gostivar, një person përdhunon motrën e tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More