Agjencia Zhurnal.mk.

Një autobus i NTP-së në Aerodrom përfshihet nga flakët, nuk ka të lënduar

Shkup, 29 nëntor – Një autobus i Ndërmarrjes për Transport Publik ka marrë flakë në Aerodrom të Shkupit.

 

Udhëtarët janë evakuuar me kohë dhe nuk raportohet për të lënduar.

Ndërkaq, njësiti i zjarrfikësve ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka shuar zjarrin në pjesën e pasme të autobusit, pranë motorit.

Related posts

Deputeti Trajanov për shumicën e re: Me shumë mundësi do të ketë zgjedhje të reja

D V

Normalizohet trafiku i rrugës Veles-Gradsko

D V

PDSH zyrtarizoi kandidaturën e Renata Elezit për Komunën e Gostivarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More