Agjencia Zhurnal.mk.

Një artist me maskë iu afrua Ronelës, ja kush është ai dhe për çka bëhet fjalë

Një person me maskë që ishte përkrah Ronela Hajatit.

Kështu mund të përshkruhet kjo fotografi, duke e lënë mister se kush është ky djal trup të palestruar, që pozoi kaq ëmbël afër këngëtares.

E, në fakt, djali pranë Ronela Hajatit është artisti shqiptar Kris Breshani.

Krisi njihet për stilin e tij unik, si në këngë e paraqitje, që e bën jo të njëjtë me kolegët e tij.

Tjetra, një foto me Ronelën mos nënkupton bashkëpunim mes tyre?

Related posts

Ronaldo shfaq fizikun muskuloz, shumë shpejt do ta ketë një konkurrent të fortë – djalin e tij

D V

“Faleminderit beb”, Blero zbulon darkën romantike që e dashura e tij ia bëri befasi

D V

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan “The View” për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy