Agjencia Zhurnal.mk.

Një aksident trafiku pranë Q.T Mavrovasja bllokon gjysmën e Shkupit

Një aksident trafiku që ka ndodhur para pak minutash pranë kryqëzimit Q.T Mavrovasja në Shkup, ka shkaktuar trafik të rënduar në rrugët e Shkupit. Në këtë aksident trafiku ku u përfshinë një fugon dhe një veturë familjar,  për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar, ka krijuar trafik të rënduar për faktin se ky kryqëzim lidh të katërta anët e qytetit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryhen hetimet për të zbardhur dinamikën e këtij aksidenti.

 

Related posts

Vetura e policisë merr pjesë në një aksident në Çair të Shkupit

D V

Sulmon verbalisht një shtetase të Shqipërisë, arrestohet mashkulli kosovarë me të meta psikike

D V

Shpërthen në lëvizje makina e kryetarit të Odës Ekonomike të Energjetikës, Manaskov

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More