Agjencia Zhurnal.mk.

Nisin hetimet për vdekjen e një personi që po trajtohej në emergjencë në Shtime

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një personi që ishte duke u trajtuar në qendrën emergjente mjekësore në Shtime.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i njëjti ishte në gjendje të rëndë shëndetësore dhe derisa po trajtohej ka ndërruar jetë.

“Rr. Anton Çeta, Shtime  07.02.2022 – 08:55. Nga Qendra emergjente mjekësore është pranuar informata se kanë pranuar një person mashkull kosovar në gjendje të rëndë shëndetësore dhe i njëjti deri sa ishte në trajtim mjekësor ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport. 

Related posts

29 vjeçari nga Shkupi dërgohet në Idrizovë, kishte fletarrest

Z.H

Një person nga Tetova në burg për shkak se nuk ka qëndruar në izolim

D V

Padi penale për “shkaktim të rrezikut të përgjithshëm” për pronarin e kalit që lëvizte nëpër autostradë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More