Agjencia Zhurnal.mk.

Nis seanca në GjKKO për Berishën, ish-kryeministri kërkon revokimin e masës së sigurisë

Ka nisur seanca gjyqësore për ish-kryeministrin Berisha. Ai kërkon revokimin e masës së sigurisë “arrest në shtëpi”.

Në GJKKO kanë mbërritur avokatët e Berishës Sokol Mëngjesi dhe Genc Gjokutaj.

Related posts

Reshjet e dendura të shiut, përmbyten rrugët në Vlorë

Xh M

Si është të jesh president? Rrëfehet Bamir Topi

Xh M

Konfiskimi i aseteve ruse, Basha përshëndet vendimit e Kongresit Amerikan

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky