Agjencia Zhurnal.mk.

Nis puna për projektin e rrugëve në Veri, Rama publikon pamjet

Kryeministri Rama bën me dije se ka filluar rehabilitimi i plotë i aksit Vau Dejës–Fushë Arrëz–Fushë Dukagjin. “Këto ndërhyrje synojnë përmirësimin e këtij aksi me të gjitha elementet e infrastrukturës rrugore”, shkruan Rama.

 

Postimi i Ramës: Ka filluar rehabilitimi i plotë i aksit Vau Dejës–Fushë Arrëz–Fushë Dukagjin, duke rritur sigurinë rrugore dhe standardin

Këto ndërhyrje synojnë përmirësimin e këtij aksi me të gjitha elementet e infrastrukturës rrugore #SkaKohëPërPushim

https://www.facebook.com/watch/?v=867047213887118

Related posts

Rama publikon pamjen e re të DPSHTRR në Laç: 111 mijë shërbime në vit për 55 mijë drejtues mjetesh

D V

Berisha: Rama dhe Vuçiç po rrezikojnë paqen dhe stabilitetin në rajon

D V

Dy të vdekur e 2,029 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More