Agjencia Zhurnal.mk.

Nis java e hapur e vaksinimit masiv, Manastirliu apel qytetarëve: Vaksinohuni në qendrën më të afërt, mbroni shëndetin

Ka nisur sot java e hapur e vaksinimit masiv për çdo qytetar +18 vjeç. Me anë të një postimi në facebook, Manastirliu ka ftuar të gjithë qytetarët që me kartën e tyre të identitetit të paraqiten në qendrën më të afërt të vaksinimit për të kryer pa kufizim vaksinën anticovid.

 

Postimi i ministres Manastirliu: Nis sot java e hapur e vaksinimit masiv për çdo qytetar +18 vjeç . Me kartën e identitetit mund të paraqiteni në qendrën tuaj shëndetësore ose në qendrën më të afërt të vaksinimit, përgjatë gjithë javës, nga mëngjesi deri në 8 të mbrëmjes, për të kryer pa kufizim vaksinën anticovid
#RuajShëndetin #ShqipëriaBuzëqesh

Related posts

Ambasadorja Kim shëtitje buzë detit dhe takim me peshkatarët: E lumtur ta nis javën në Vlorë

D V

Kurti kundër ‘Minishengenit’, Rama: S’mund të presim konsensusin e të gjithëve për t’u takuar! Kemi jetuar gjatë me kënaqësinë e vuajtjes së tjerëve, pa parë çfarë fitojmë ne

D V

Rama: Na i hapin apo negociatat ata që s’duan ne nuk ndalemi, Europën e ndërtojmë në vendin këtu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More