Agjencia Zhurnal.mk.

Nikollovski: LSDM shënoi edhe një fitore të sigurt

Shkup, 17 tetor – Sekretari i përgjithshëm i LSDM-se, Lubço Nikollovski deklaroi në paraqitjen e parë tha se prtia e tij ka arritur një fitore të radhës.

 

Ai tha se LSDM udheheq ne shumicën e komunave në rrethin e parë.

Related posts

Lëvizja BESA garon me 11 kandidatë dhe me 22 lista këshilltarësh në zgjedhjet lokale

N E

Takim i Pendarovskit me komandantin e Gardës Nacionale të Vermontit, gjeneral-majori Gregori Najt

Z H

ME MË TË ZOTËT KA SHPRESË”, sllogani i PDSH-së

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More