Agjencia Zhurnal.mk.

Nicole Scherzinger feston ditëlindjen teksa ndez thashetheme për një fejesë të mundshme me Thom Evans

Çifti filloi lidhjen e tyre në fillim të vitit 2020.

 

Këngëtarja mbushi 42 vjeç në 29 qershor dhe i dashuri i saj Thom Evans ishte i shpejtë për të shënuar rastin në Instagram me një mesazh të dashur, shkruan Daily Mail.

Ish lojtari i regbit, postoi një fotografi të ëmbël që tregon çiftin të ulur krah për krah në një varkë në liqenin Como.

Ai shkroi, “Shpresoj që ditëlindja jote të është aq e bukur dhe plot dashuri sa je ti. Të dua shumë”.

Tifozët ishin të shpejtë për të komentuar mbi postimin e tij me disa duke shkuar aq larg sa të sugjeronin dhuratën e përsosur për yllin amerikan. “Ahhhh kaq e lezetshme! Vendos një unazë në gishtin e saj!”, shkroi njëri. Një tjetër u shpreh, “Thommy është ditëlindja e saj … dhurata më e mirë do të ishte një unazë”. Një i tretë tha, “Vendos një unazë në gishtin e saj!”

Pavarësisht nga kufizimet e COVID-19 gjatë vitit të kaluar, Nicole dhe i dashuri i saj Thom kanë arritur të vizitojnë disa vende të pabesueshme që nga fillimi i 2021.

Ndërsa ata kanë qëndruar kryesisht në vendlindjen e Nicole, Hawaii, për disa muaj zogjtë e dashurisë kanë shpërndarë fotografi nga Portugalia, Kalifornia, Shën Lucia dhe Turkët dhe Caicos që kur kufizimet u vendosën në Mars 2020.

Related posts

Dj Pm përgadit një rreng për Sarën, të pranishmit shkrihen së qeshuri

Lea Muslija

Familja Lipa po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë të shoqëruar nga kryeministri Edi Rama

D V

Rina Balaj publikon të tjera fotografi provokuese në bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More