Agjencia Zhurnal.mk.

Nick Cannon bëhet baba për herën e nëntë

Nick Cannon është bërë sërish baba.

Të mërkurën mbrëma, 41-vjeçari hyri në rrjete sociale për të njoftuar lindjen e fëmijës së tij të nëntë, i cili është i pari me LaNishe Cole.

 

Nick dhe LaNisha mirëpritën një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Onyx Ice Cole.

Lindja e vajzës erdhi disa muaj pasi Nick u bë baba në muajin korrik me një grua tjetër.

Related posts

Arbër Hajdari: Mami më vishte si vajzë deri në moshën 2-vjeçare

Lea Muslija

Ankohet Blendi Fevziu: Fotot e mia po përdoren për t’i joshur femrat braziliane

Xh M

Këngëtarja turke arrestohet për një shaka që bëri lidhur me shkollat ​​fetare

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More