Agjencia Zhurnal.mk.

Ngrohtë me mëngjese të freskëta, nga e enjtja pasdite shi

Shkup, 2 tetor – Vazhdon periudha e motit stabil dhe relativisht të ngrohtë me mëngjese të freskëta. Të enjten dhe të premten në orët e pasdites do të ketë rritje lokale të vranësirave dhe kushte për reshje afatshkurte lokale, kumtoi DPHM.

Moti nesër gjatë dotës do të jetë me diell me vranësira lokale dhe me erë të ndryshueshme të lehtë. Mëngjesi do të jetë i freskët.

Në Shkup mot me diell dhe me erë të ndryshueshme të lehtë, me temperaturë nga 9 deri 27 gradë.

Në ditët në vijim temperatura minimale do të lëvizë nga katër deri në 16 gradë, ndërsa maksimalja nga 23 deri në 31 gradë.

Related posts

Gërkovska: Pjekuri demokratike në periudhën zgjedhore dhe të dimë të dallojmë aktivitetet partiake dhe shtetërore

Xh M

Skandali në Onkologji huton qytetarët  – S’ka detaje nga Prokuroria për hetimet

Xh M

Mariçiq: Jo ndryshime ligjore, por nevojitet dinamikë ku i gjithë procesi për dhënien e pasaportave do të përfundonte këtë verë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy