Agjencia Zhurnal.mk.

“Ngjyra s’ po m del qysh e kam…”, Leonora shfaqet e pakënaqur me punën e Kacit

Këngëtarja e njohur kosovar,e Leonora Jakupi, emër dhe zë i dashur gjithandej.

 

E mirëpritur dhe e duartrokitur kudo që prezantohet.

Së fundi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, tek merrë dhe komente të shumta pozitive, edhe kërkesa të shumta për të postuar edhe nga jeta e saj private, për çka gjithmonë shprehet kureshtja e fansave .

Leonora , këto ditë është e angazhuar në skenat e programeve festive , andaj dhe i bie që të vizitojë shpesh sallonet e ondulimit.

Padyshim se më i shpeshti është ai i Kacit , nga këngëtarja poston edhe foto me te.

Leonora para pak çastesh ka publikuar pamje nga salloni ondolim duke treguar se nuk është e kënaqur me ngjyrën e flokëve.

“Ngjyra s’po me del qysh e kam, e kam ma të mirë”, dëgjohet Lenora duke i thënë Kacit, ku ky i fundit me pas i jep shpjegimin që dëgjohet në videon më poshtë.

Këngëtarja e njohur kosovar,e Leonora Jakupi, emër dhe zë i dashur gjithandej.

E mirëpritur dhe e duartrokitur kudo që prezantohet.

Së fundi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, tek merrë dhe komente të shumta pozitive, edhe kërkesa të shumta për të postuar edhe nga jeta e saj private, për çka gjithmonë shprehet kureshtja e fansave .

Leonora , këto ditë është e angazhuar në skenat e programeve festive , andaj dhe i bie që të vizitojë shpesh sallonet e ondulimit.

Padyshim se më i shpeshti është ai i Kacit , nga këngëtarja poston edhe foto me te.

Leonora para pak çastesh ka publikuar pamje nga salloni ondolim duke treguar se nuk është e kënaqur me ngjyrën e flokëve.

“Ngjyra s’po me del qysh e kam, e kam ma të mirë”, dëgjohet Lenora duke i thënë Kacit.

Related posts

Noizy paralajmëron një koncert, thotë se do të jetë më i madhi në historinë e hip-hopit shqiptar

D V

E ndaloi në rrugë për ta intervistuar si qytetar të thjeshtë pa e ditur se ishte artist, blogerja turke mahnitet nga interpretimi i Alban Ramosajt

D V

Gili dhe Violeta Kukaj publikojnë bashkëpunimin e ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More