Agjencia Zhurnal.mk.

Ngjanin në pamje/ 35 vjeçari nga Shkupi me letërnjoftim të shokut nxori nga banka 50,000 denarë

Njësia për krim ekonomik dhe kompjuterik pranë SPB Shkup, ka ngritur kallëzim penal ndaj 35 vjeçarit M.D nga Shkupi përshkak dyshimeve se ka kryer vepër penale keqpërdorim të të dhënave personale, informon zhurnal.

 

I akuzuari ka marë letërnjoftimin e shokut të tij me të cilin kishin ngjarë shumë dhe nga një bankë në Butel kishte marë 50,000 denarë nga transakcioni i shokut./Zhurnal.mk

Related posts

Rrahu bashkëshorten, arrestohet prizrenasi

D V

Arrestohen 14 persona në Gjakovë, u kapën duke luajtur bixhoz

D V

Zjarr në një depo në kompaninë e Kumanovës, një person e ka humbur jetën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More