Agjencia Zhurnal.mk.

Nga sot 3 korrik AirPrishtina filloi me linjë të re fluturimi “Basel – Shkup – Basel”

Shkup, 3 korrik – Prej sot, 3 korrik të 2021, Air Prishtina me një linjë të re fluturimi nga Bazeli (Zvicër) në drejtim të aeroportit të Shkupit (Maqedonia e Veriut) e cila do të lehtësojë ardhjen e mërgimtarëve tanë në vendlindje, përcjell Zhurnal.mk.

 

Nga kompania “AirPrishtina.com” për agjencinë e Lajmeve Zhurnal , bënë të ditur se ky fluturim është i mirëpritur nga mërgimtarët, që iu është mundësuar fluturimi direkt, Basel – Shkup.

Rezervimet mund të bëhen vetëm online dhe në çmime nuk përfshihen tarifat dhe taksat e udhëtimit.”, bënë të ditur, AirPrishtina.com

Related posts

Takim i kryetares së Këshillit gjyqësor, Cërvenkovska me euroambasadorin Gir

D V

Zaev: Çështjet e identitetit nuk mund të jenë lëndë e bisedimeve, ka sinjale pozitive për këtë nga Sofja

D V

“Gostivari qe dua”, te rinjte vendosin “LOJRA FATI” përpara zyrave të Taravarit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More