Agjencia Zhurnal.mk.

Nga një avion privat, Era Istrefi me lëvizje provokuese bën paralajmërimin e këngës së re “Bebe”

Ajo prej vitesh është duke i munguar skenës muzikore shqiptare dhe jo vetëm kaq.

Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme, Era Istrefi, e cila që një kohë ka bërë një shkëputje nga muzika.

Sido që të jetë, ylli i estradës duket se ka punuar për këngë të reja dhe se së shpejti do të rikthehet me prurjen e radhës.

Era Istrefi (Foto: Instagram)

27-vjeçarja së fundmi ka publikuar disa imazhe e video nga një avion privat, ndërkohë që interpreton një pjesë të projektit të saj të ri që siç shihet do të quhet “Bebe”.

Krijuesja e një sërë hitesh nuk ka dhënë më shumë detaje, rreth asaj se kur do të lansohet kënga.

Era Istrefi (Foto: Instagram)

Por, besohet që mezi po pritet nga fansat dhe se do të shndërrohet në një hit muzikor.https://4ffe4d3771f0c9616b8125670ae9678e.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.html

E fundit krijimtari e realizuar nga Istrefi mbetet “No Maybes”, që e solli në mars të vitit 2020 në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash. 

https://cdn.jwplayer.com/players/49Zw7VGV-bms965PQ.html

Related posts

“Unë u përpoqa shumë”/ Meghan Markle përlotet kur flet për largimin nga familja mbretërore

Lea Muslija

Jennifer Lopez u shfaq plot stil në tapetin e kuq të ‘Met Gala 2021’

D V

Modelja ruse, Irina Shayk shpreh mbështetjen për Ukrainën: Jo luftës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More