Agjencia Zhurnal.mk.

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme do të shpallë çmimet e reja të derivateve të naftës, të cilat do të jetë në fuqi deri të hënën e ardhshme.

 

Javën e kaluar, me vendim të KRRE-së, çmimet e benzinës Euro-Super-95 dhe Euro-Super-98 nuk ndryshuan, derisa çmimi i Dizelit u ulë për 1.5 denarë.

Related posts

OPEK+ konfirmoi rritjen modeste të ofertës së naftës edhe për muajin shkurt

Z H

Për një vit çmimi i gazit natyror është rritur për 10 për qind

Z H

Kosova vendi më i lirë për të jetuar – Zvicra vendi më i shtrenjtë në Evropë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More