Agjencia Zhurnal.mk.

Neto i Barcelonës afër marrëveshjes me Bournemouth

Barcelona është duke kërkuar një skuadër për portierin Neto.

Neto është në mesin e lojtarëve për t’u larguar nga Barcelona, me skuadrën që kërkon të lirojë hapësira në strukturën e pagave.

‘Telegraph’ shkruan se Bournemouth po punon për nënshkrimin e Neto.

Skuadra angleze dëshiron të përforcojë skuadrën për sezonin e ri, duke shtuar një portier.

Negociatat janë në fazë të avancuar mes dy klubeve dhe marrëveshja mund të finalizohet para vikendit.

Related posts

Ilir Daja emërohet trajner i Ballkanit

Z.H

Wenger pretendon se Fabinho “mashtroi” tek ndërhyrja, për të përjashtuar Sanchezin

D V

Cristiano Ronaldo ‘thyen heshtjen’ flet për videon me Bruno Fernandes

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More