Agjencia Zhurnal.mk.

Nesër paraqitja e fundvitit e presidentit Pendarovski

Shkup, 21 dhjetor – Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski nesër, me fillim prej orës 12:00 do të mbajë fjalimin e fundvitit në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.

 

Siç njoftojnë nga Kabineti i presidentit, fjalimi do të transmetohet drejtpërdrejt në faqen zyrtare të presidentit në Facebook dhe Youtube.

Related posts

Lirman në Tiranë: Kemi marrë sinjale pozitive nga Bullgaria, jemi të përkushtuar në hapjen e negociatave

Z H

Kiracovski: Prita dorëheqje nga gjithë udhëheqësia e LSDM-së, jo vetëm nga Zaev

Z H

Maqedoni: Pa ujë në 40 gradë Celsius

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More