Agjencia Zhurnal.mk.

Nesër pa ujë një pjesë e Maxharit dhe Hasanbegut

Shkup, 24 nëntor – Shfrytëzuesit e një pjese të rrugëve Çento, Maxhari, Palmiro, Tolati, ambulanta në Hasanbeg dhe lagjja Hasanbeg nesër nga ora 9:00 nuk do të kenë ujë.

 

Siç informoi NP “Ujësjellës dhe kanalizim” – Shkup, ndërprerja në furnizimin me ujë është për shkak të kryerjes së kyçjes nga F-100 mm në rrugën “Metodija Andonov Çento” krahu 1/6 në lagjen Maxhari dhe do të zgjat deri në rregullimin e defektit.

Related posts

Higjiena Komunale filloi pastrimin e deponive të egra në Butel

Z H

Ikonomu: Marrëveshja e Prespës nuk është pengesë për bashkëpunim mes Maqedonisë dhe Turqisë

Z H

Zëvendësdrejtori Asani viziton Njësinë Doganore Aeroporti i Shkupit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More