Agjencia Zhurnal.mk.

Nesër do të luhen dhe pesë ndeshje në Kupën e Kosovës

Sot u mbyllën 11-të takime në Kupën e Kosovës, ndeshje shumë interesante ku tre nga 11-të ndeshje përfunduan në vazhdime.

Ashtu siç ishte parashikuar skuadrat e Superligës kaluan në raundin tjetër, përpos Feronikelit e cila humbi pas penalltive në Rexhep Rexhepi.

Nesër do të mësohen se cilat skuadra do të mbushin numrin e 16-të skuadrave që do të kualifikohen në 1/16 të Kupës së Kosovës.

E enjte, 02.12.2021

Drita – Drenasi
Liria – Dukagjini
Arbëria – Vitia
KEK-u – Trepça
Flamurtari – Ferizaj (fusha në Bërnicë)

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 12:30

/Gazeta OLLE/

Related posts

Sekretarja shtetërore franceze për Evropë, Lorans Bon në vizitë në Shkup

Z.H

Fadil Ademi thotë se Drenica e meritoi fitoren ndaj skuadrës së tij

Redaksia

Futbollistët e Dritës paralajmërojnë Llapin për finale: Koha që trofeu të rikthehet në Gjilan

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More