Agjencia Zhurnal.mk.

Nesër dita e fundit me diell, ja sa pritet të ulen temperaturat

Shkup, 14 Shtator – Dita e Enjte duket se do të jetë e fundit për këtë vit me temperatura mbi 30 gradë celcius.

 

Përgjatë ditës së nesërme pritet të kemi mot të qëndrueshëm dhe me temperatura të larta të cilat do të arrijnë në vlerat e larta deri në 33 gradë celcius.

Ndërkohë që ditën e premte pritet të rikthehen reshjet e shiut të cilat do të sjellin dhe ulje të menjëhershme të temperaturave.

Related posts

Ilire Dauti: Ligji për shtetësi po pengohet nga disa deputetë për pikë politike

R Zh

Shekerinska: Treguam se jemi të gatshëm të punojmë për marrëdhëniet fqinjësore

Z.H

VMRO-ja udhëheq bindshëm në Ohër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More