Agjencia Zhurnal.mk.

Regjim i veçantë i komunikacionit në Shkup

Shkup, 26 prill  – Ministria e Punëve të Brendshme informon se nesër dhe pasnesër do të ndërmarrin masa për regjim të veçantë të komunikacionit nëpër rrugët e rajonit më të gjerë qendror në qytetin e Shkupit për shkak të vizitës zyrtare në shtetin tonë të kryetarit të Kuvendit të Madh Kombëtar të Republikës së Turqisë, Mustafa Shenton.

Nga SPB Shkup ju bëjnë thirrje të gjithë pjesëmarrësve që t’i respektojnë urdhrat të cilat do t’i japin nëpunësit e uniformuar të policisë./Zhurnal.mk

Related posts

5 të shëruar dhe 18 raste të reja me Covid në Maqedoni

Z.H

Xhaferi: Qeveria votohet në mesin e muajit janar

Redaksia

Vuçiq: Serbia duhet t’i diversifikojë burimet e energjensëve me fqinjët

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More