Agjencia Zhurnal.mk.

Nëse i përket këtyre 5 shenjave të horoskopit, ti nuk e pranon dot ndarjen

Është gjithmonë e vështirë të pranosh fundin e një historie dashurie. Për shumë njerëz, rikuperimi nga një dashuri e dështuar mund të jetë një nga gjërat më të vështira në botë. Por për këto 5 shenja të zodiakut, ndarja bëhet më e dhimbshme.

 

1-Peshqit-Të lindurit në shenjën e Peshqve janë më të ndjeshmit në horoskop. Ata kanë shumë zemër të mirë dhe pas çdo ndarje bëhen keq. Mendojnë se ka ardhur fundi i jetës dhe e kanë të vështirë të ngrihen.

2-Gaforrja-Gaforret janë shumë të dashur. Ata gjithmonë dëshirojnë të kujdesen për njerëzit që kanë pranë dhe kur janë në një marrëdhënie përkushtohen dyfish. Ata dashurohen kokë e këmbë, prandaj e kanë të vështirë të pranojnë ndarjen.

3-Virgjëresha-Të lindurit në shenjën e Virgjëreshës janë mësuar vetëm të triumfojnë, prandaj dështimi është shumë i dhimbshëm.

4-Demi-Demët e kuptojnë rëndësinë e njeriut që kanë në krah vetëm pas ndarjes. Derisa janë në një marrëdhënie ata i përbuzin partnerët, por kur kuptojnë çfarë kanë humbur bien moralisht.

5-Peshorja-Peshoret e kanë të vështirë të pranojnë se nuk e bënë lidhjen të funksionojë. Ata pas çdo ndarje mendojnë se partneri që humbën ishte i duhuri.

Related posts

Fati yt/ Horoskopi, 19 nëntor 2021

D V

Katër shenjat e horoskopit që nuk dinë të shtiren

D V

Sot Urani kthehet retrogradë! Ja si do të ndihet ky fenomen tek shenjat e Horoskopit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More