Agjencia Zhurnal.mk.

“Nëse don”, nga Loredana dhe Mozzik arrinë një milion dhe më shumë shikime në YouTube

Dyshja e njohur po shihen aktiv me projekte muzikore këtë verë.

Dhe, Mozzik dhe Loredana kanë arritur një shikueshmëri jo edhe të vogël shikimesh.

Vetëm një ditë pas publikimit të klipit, ai ka mbledhur një milion klikime.

https://www.instagram.com/p/CRoOuTUloVf/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndryshe, pjesë e kësaj kënge ishte edhe  vajza e tyre, Hana gjë e cila nuk ka ndodhur në projektet e kaluara muzikore të çiftit.

Kujtojmë se, Mozzik dhe Loredana të gjitha të ardhurat e klipit ‘Nëse don’ do t’i dhurojnë për fondacionin e ‘SOS Fshatrat e Fëmijëvë në Kosovë’.

Related posts

Fansat edituan këngën e re të Dafinës me Ledrin, Sara ka një mendim lidhur me këtë

Lea Muslija

Xhensila ndan një video të veçantë me vajzën

Lea Muslija

Mes reagimeve e raportit të krijuar me Beatrix, Donald Veshaj: Gjëra e mia i kam shumë të qarta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More