Agjencia Zhurnal.mk.

Nëpunës policorë nxjerrin automjetet e bllokuara

Shkup, 30 gusht – Nëpunës policorë në koordinim me institucionet tjera kanë ndihmuar qytetarët në Shkup pas stuhisë së madhe.

 

Automjetet e bllokuara po nxjerren nga nënkalimet e hotelit Aleksandër Palas, te hotel Kontinental dhe te shtëpia e mallrave.

Ka ndërhyrë edhe ndihma e shpejtë. Informojnë se kanë marrë njoftime për qytetarë të lënduar, por për momentin nuk janë rregjistruar lëndime më të rënda.

Related posts

Minçev: Nuk kemi dobi nga njohja e “pakicës bullgare” në Maqedoninë e Veriut

Z.H

Besimtarët myslimanë festojnë Kurban Bajramin

R Zh

Shaqiri – Gir: Mbështetja e BE-së e rëndësishme për zhvillimin e sistemit arsimor

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More