Agjencia Zhurnal.mk.

Nënë për herë të parë? Fifi zbulon të vërtetën e madhe

Këngëtarja e njohur, Fifi dhe biznesmeni, Adis Patushi, janë në një lidhje dashurie prej disa muajsh. Ata u njohën kur artistja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe prej atij momenti nuk janë ndarë në asnjë çast.

 

Dyshja janë përfolur herë pas here që do të bëhen prindër, por i kanë mohuar zërat.

Së fundmi, Fifi ka realizuar një “Ask Me” në Instagram, ku ka marr shumë pyetje. Ndër të tjera, ajo është pyetur se kur do të bëhet nënë për herë të parë.

“Kur t’i vijë koha”, ka shkruar Fifi, duke lënë të kuptohet se nuk e kanë në planet më të afërta.

Nënë për herë të parë? Fifi zbulon të

Related posts

S’vonon pas paralajmërimit, Faton Shoshi edhe zyrtarisht rikthehet në lojë

Xh M

Arta Nitaj e bën një tatuazh në këmbë, çka po shkruan në të?

Lea Muslija

“Dashuria e pamundur” rikthen pas 4 vitesh Rozana Radin në krah të Stines, historia e rrallë që do na rrëfejnë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More